סדרת הרצאות ברוח אדלריאנית

עושים סדר בהורות

ד"ר אנאבלה שקד מגיעה אליכם הביתה
לעזור לכם לעשות סדר בהורות. סדרת ZOOM

ד"ר אנאבלה שקד מגיעה אליכם הביתה לעזור לכם לעשות סדר בהורות. סדרת ZOOM

עייפים? מתוסכלים? מודאגים? כל התשובות נכונות?

אתם לא לבד. ההורות בימינו היא אתגר עצום, וקשה מתמיד למצוא לבד את הדרך הנכונה לגדל ילדים עצמאיים ואחראיים, ולעשות זאת בלי לאבד את הסבלנות.

הורים לילדים מגיל אפס עד גיל 12?

סדרה זו היא עבורכם!

אנאבלה שקד- הרצאת זום

סדרת הרצאות זו תעזור לכם למצוא את המצפן ההורי שלכם וליישם אותו בצורה יעילה ונעימה.
העקרונות הנלמדים מתאימים להורים לילדים מהגיל הרך ועד תחילת גיל ההתבגרות (מגיל לידה עד גיל שתיים עשרה).

ד"ר אנאבלה שקד –
מרצת הורים בכירה במכון אדלר עם ניסיון של 30 שנה בהדרכת הורים בארץ וברחבי העולם. פסיכותרפיסטית מוסמכת ומדריכה, מייסדת את בית הספר להכשרת מאמנים ובית הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר ומרצה בכירה בו, מלמדת טיפול אדלריאני באוניברסיטת בלנקרנה מברצלונה. מנחה בכנס האדלריאני הבין לאומי ICASSI, מאסטר באימון (קואצ'ינג) מוסמכת על ידי איגוד הקואצ'ינג הבין לאומי הICF.

הגישה האדלריאנית היא פילוסופיית חיים מעמיקה ומקיפה על טבע האדם, חינוך ופסיכותרפיה
שמציעה להורים דרך אפקטיבית ומכבדת לגידול ילדים.  

ד"ר אנאבלה שקד
על סדרת ההרצאות - חשוב לדעת

מבנה הסדרה

שישה מפגשים הבנויים מהרצאה ומענה על שאלות. משך כל מפגש הינו שעה וחצי, ההרצאה תתקיים בשידור חי אצלכם בסלון באמצעות זום. קישור יישלח בבוקר ההרצאה והקלטת ההרצאה תהיה זמינה לצפייה למשך שבוע.

זמנים

מפגשי זום בימי שני שעה: 20.30-22:00
תאריכי השידורים החיים שנותרו:
18.1.21
ההרצאות יהיו זמינות לצפייה למשך שבועיים.

ברכישת הסדרה כולה, ישלחו הקלטות לצפייה למשך שבועיים של כל 5 ההרצאות שמועד ה"לייב" שלהן עבר.

עלות

270 ₪ מחיר רגיל
210 ₪ לחברי קהילה
חברי קהילה? קופון יישלח אליכם במייל בקרוב.
רוצים להצטרף לקהילה?
לחצו על "הצטרפות לקהילה" פה למעלה.

צוללים לתכל'ס, פירוט ההרצאות
הרצאה 1

הילדות היא המכינה של החיים

*מועד שידור ה"לייב" עבר. ברכישת הסדרה כולה, הקלטה של 5 ההרצאות שמועד הלייב שלהן עבור, תישלח במייל לצפייה מיידית. בשלב זה לא ניתן לרכוש כהרצאה בודדת*

אתם מרגישים שההשקעה העצומה שלכם בילדים מביאה לתוצאה הרצויה? יש לכם ילדים עם ביטחון עצמי, עצמאיים, אחראיים, שמתנהגים אל עצמם, אל אחרים (כולל אתם) בכבוד והתחשבות, שהם אקטיביים ואופטימיים?

הורים משקיעים המון בילדים במטרה אחת: לגדל ילדים הם מסוגלות עצמית גבוהה, ביחסים טובים.  השאלה היא לא אם אתם הורים טובים, אכפתיים ומשקיענים אלא אם אתם הורים אפקטיביים. האם ההשקעה מקרבת אותכם למטרה.

מטרת ההורות היא להכין את הילדים לחיים. ילדים מוכנים הם ילדים שיש להם את הכלים, ההרגלים, המיומנויות והתכונות הנחוצות על מנת להתמודד עם כל אתגר שיצפה להם.

בהרצאה זו נכיר את המשימות ההוריות שיבטיחו שאתם נותנים לילדים בסיס איתן לביטחון רגשי ותפקוד מיטבי, וכיצד ליישם אותם בחיי היום יום.

הרצאה 2

לגדל ילדים עם חוסן נפשי

*מועד שידור ה"לייב" עבר. ברכישת הסדרה כולה, הקלטה של 5 ההרצאות שמועד הלייב שלהן עבור, תישלח במייל לצפייה מיידית. בשלב זה לא ניתן לרכוש כהרצאה בודדת*

החיים קשים. אנחנו לא יכולים להגן על הילדים שלנו מפני הבעיות, האכזבות והאתגרים  שמצפים להם בהמשך הדרך. אנחנו רק יכולים לחזק אותם כדי שיוכלו לפגוש את אתגרים בלי להתמוטט ובלי להתייאש. חוסן הוא הכוח הנפשי והפיזי להתמודד עם קשיים בלי להתמוטט ובלי להתייאש. בהרצאה זו נלמד מהם המרכיבים של החוסן הנפשי: ביטחון עצמי, פיתוח תושייה, משמעת עצמית, ויסות רגשי ואי התמכרות וכיצד לטפח אותו בילדים.

הרצאה 3

זה לא נגדך, זה בעדו

**מועד שידור ה"לייב" עבר. ברכישת הסדרה כולה, הקלטה של 5 ההרצאות שמועד הלייב שלהן עבור, תישלח במייל לצפייה מיידית. בשלב זה לא ניתן לרכוש כהרצאה בודדת*

קורה לכם מידי פעם שהילדים לא עושים את מה שהם צריכים לעשות, ועושים הרבה דברים שלא הייתם רוצים שיעשו? אמרתם, ביקשתם, הבטחתם, איימתם, הענשתם… ושום דבר לא השתנה באופן מהותי?

כדי לפתור בעיה קודם צריך להבין אותה. בהרצאה זו נבין את המקור של ההתנהגות השלילית של ילדים וכיצד אנחנו, בלי כוונה, תורמים דווקא לחיזוק הדפוסים השליליים. נלמד גם מדוע עונשים ואיומים הם אינם אפקטיביים בשיפור התנהגות של ילדים, ומה אפשר לעשות במקום.

הרצאה 4

אפקט התקשורת

*מועד שידור ה"לייב" עבר. ברכישת הסדרה כולה, הקלטה של 5 ההרצאות שמועד הלייב שלהן עבור, תישלח במייל לצפייה מיידית. בשלב זה לא ניתן לרכוש כהרצאה בודדת*

כמה פעמים אני צריכה להגיד לך…? אתה יכול להניח לרגע את הטלפון שלך? את יכולה להסתכל עלי כשאני מדבר איתך? שמעת אותי? למה אתה לא אומר לי כלום? זה לא בריא לבהות במחשב בחושך!

אי שפיות, אמר איינשטיין, זה לעשות את אותו דבר ולצפות לתוצאה שונה.

אם אתם מרגישים לפעמים שהתקשורת עם ילדיכם לא מובילה להבנה, להתקרבות או לשיתוף פעולה – ההרצאה הזאת בשבילכם.

בה נלמד להקשיב כדי שישתפו ולדבר כדי שיקשיבו . נלמד גישה לתקשורת יעילה שתוביל להשפעה.

הרצאה 5

תנו לגדול על שקט

*מועד שידור ה"לייב" עבר. ברכישת הסדרה כולה, הקלטה של 5 ההרצאות שמועד הלייב שלהן עבור, תישלח במייל לצפייה מיידית. בשלב זה לא ניתן לרכוש כהרצאה בודדת*

לגדל ילדים בעידן של מסכים

מטרידה אתכם כמות השעות שילדים מבלים מול מסכים? וגם… למה הם נחשפים? מה הם עושים? עם מי הם מתקשרים? ואיך זה משפיע עליהם?

הרצאה זו תעסוק באתגר העצום של ההתמודדות עם המסכים. עלינו להבין שלצד האפשרויות והיתרונות, במסכים טמונות סכנות גדולות לבריאות של הילדים שלנו. בהרצאה נלמד כיצד לעזור לילדים לנצל את היתרונות של העידן הדיגיטלי, ולהישמר מפני האיומים שבו.

לפרטים נוספים על ההרצאה לחצו כאן>

הרצאה 6

הכנה לגיל ההתבגרות

עבור הורים רבים גיל ההתבגרות של ילדיהם הוא חוויה מסובכת ולעיתים לא נעימה. הילדים והילדות האהובים שלנו הופכים לפצצות זמן שיכולות להתפוצץ עם הפרובוקציה הכי קטנה, או אפילו בלעדיה. זה תמיד היה ככה? זה הכרחי? האם זה בלתי נמנע? מה אנו יכולים לעשות כדי לתמוך בילדים בשלב חשוב זה של חייהם, תוך שמירה על רוגע שלנו (פחות או יותר)?

בהרצאה זו נלמד כיצד לטפח את עצמאותם האחראית של ילדים, ליצור ולשמור על קשר הדוק ומכבד ולהשפיע על החלטותיהם.

גלילה לראש העמוד

רוצה לקבל מאנאבלה תוכן מעניין וקופונים?