כשהאחריות על הפקת אירוע חשוב היא שלך... ההרצאה המרכזית חייבת להיות מדהימה!

הרצאותיה של ד"ר אנאבלה שקד: שילוב של מידע משמעותי, כלים מעשיים והרבה הומור
LIVE or ON-LINE

ידע עצום בפסיכולוגיה בשילוב 30 שנות ניסיון בהוראה, הדרכה והרצאה בפני קהלים מגוונים. מומחית בין לאומית לפסיכולוגיה האינדיווידואלית של אלפרד אדלר, גישה שמציעה ראייה מפוקחת ואופטימית כאחת על טבע האדם והמפגש שלו עם האתגרים של החיים. 

מה האירוע שלך?

מדוע ד"ר אנאבלה שקד?

אנאבלה מביאה לבמה ידע עצום ומעודכן בפסיכולוגיה בשילוב עם שלושים שנה של ניסיון בפסיכותרפיה, הוראה והדרכה. אנאבלה הינה מומחית בין לאומית לפסיכולוגיה האינדיווידואלית של אלפרד אדלר, גישה שמציעה ראייה מפוקחת ואופטימית כאחת על טבע האדם והמפגש שלו עם הבעיות של החיים על כדור הארץ.
כל הרצאה נוגעת בהיבט מרכזי בחיים כמו התפתחות אישית, העצמה, יחסים, זוגיות, הורות, קריירה, הגשמה עצמית ועוד. תובנות משמעותיות נוצרות מהגשת מידע מורכב בגובה העיניים שמצופה בחן ובהומור נדירים.

המלצות לקוחות

"ההרצאות של אנאבלה הן חוויה אינטלקטואלית ורגשית כאחת, שילוב של למידה משמעותית עם הנאה גדולה".
פאנזינג, 2020
"כעובדת ’אסכולות' זכיתי לקחת חלק בהרצאותייך. ההרצאות היו מרוממות רוח, מאירות עיניים, והרגשתי שאת נותנת עצות שניתן ליישם באופן מידי. אני רואה בהרצאותייך מתנה אמיתית לחיים ועל כך רציתי להודות לך מקרב לב. ומצפה לשובך בשנה הבאה" עידית. "ההרצאה הייתה מעניינת ביותר, משעשעת וחווייתית ונגעה לכולנו בתחום המקצועי והאישי כאחד. דרך העברה מלאת החן וההומור תרמו להעברת המסרים הפסיכולוגיים-חינוכיים"
שלומית, מטרנה
o "היה מאוד מאוד מעניין ומעשיר! אנאבלה היתה קולחת ומקסימה, והעבירה את ההרצאה בצורה חוויתית, נהירה, ומלאה בחוש הומור . אשמח להגיע להרצאות נוספות שלה בתחומים אחרים.... ממליצה בחום!!!"
הדס
"הרצאה מעניינת ביותר, מספקת חומרים למחשבה ולשיח. אנאבלה מרצה רהוטה, מעניינת , מעבירה את ההרצאה עם הומור והרבה צניעות.. תודה."
אפרת
"אנאבלה שלום, ההרצאה אתמול רעננה את הדברים שלמדתי מהספר. במהלך ארבעה חודשים למדתי באינטנסיביות רבה את הספר (הרגשתי שכתבת אותו ממש בשבילי...) ומבחינתי התחלתי "לעשות חיים" . ספר משנה חיים עבורי. תודה!!!!"
דליה
"הרצאה מעולה. מענינת, מאורגנת היטב, קולחת, מתובלת בהומור והעבירה את המסר בצורה ברורה"
אילנה
נהנינו מאודדד... ההרצאה הייתה מעניינת, האווירה בבר הייתה נעימה .. וכתלמידות באדלר ההרצאה סידרה לנו והבהירה לנו עוד יותר דברים שלמדנו . זאת כבר פעם שנייה ששומעת הרצאה של אנבלה שקד ונשאר לי טעם של עוד 🙂 נשמח לשמוע עוד הרצאות של אנבלה שקד בנושאים שונים. תודה על ערב מהנה !"
שרון
"תודה מקרב לב על ההרצאה שלך להורי שכבת י"ב בתיכון ברנר, בנושא הימנעות. קיבלנו המון תגובות חמות וחיוביות מההורים, על כך שההרצאה הייתה מרתקת, מעשירה ורלבנטית מאוד לחייהם ולהורות שלהם למתבגרים שבעוד כמה חודשים קצרים עומדים להתחיל את חייהם הבוגרים.

אנחנו מסכימים במאה אחוז עם דברייך בהרצאה, שכדי להפסיק הימנעות של מתבגרים (ובוגרים) צריך בעיקר לשנות את גישת הוריהם... אנו נאבקים בזה כל הזמן, ולעתים ההורים מוכנים להתייעץ איתנו ו/או ללכת בהמלצתנו להדרכת הורים, אבל פעמים רבות זה לא קורה, וכוחנו בתחום זה מוגבל מאוד. אנחנו יודעים בוודאות שההרצאה שלך הדליקה כמה נורות של תובנה מעל ראשיהם של כמה הורים, עכשיו רק נותר לקוות שגם יפעלו בכיוונים שהצעת.

המשיכי בעבודת הקודש שלך בהרצאות ובטיפול האדלריאני, זו גישה שרק נעשית יותר ויותר רלבנטית בתקופה סוערת ומבלבלת זו. מעריכים עד מאוד את תרומתך להורי התלמידים שלנו, ולתלמידים עצמם. מקווים לראותך אצלנו שוב בקרוב!
שני זינדר – יועצת י"ב, בני בן דוד – רכז י"ב, וכל צוות המחנכים, תיכון מקיף ע"ש י.ח. ברנר

רוצה לדבר איתנו?

ניתן גם ליצור קשר עם מירב בטלפון 09-7659241 או במייל: office@anabella-sh.com