הצוות הטיפולי של ד"ר אנאבלה שקד

הדר פרדקין

פסיכותרפיסטית אדלריאנית, ביבליותרפיסטית, מדריכת הורים ומטפלת זוגית.

הכשרה

בעלת תואר שני בייעוץ חינוכי, חינוך מיוחד ו- M.A ביבליותרפיה – (שיטת טיפול באמצעות ספרות, השייכת לתחום הטיפול באמצעות אמנויות) מאוניברסיטת חיפה. חברה ב"צוות" מטפלות הקליניקה של ד"ר אנאבלה שקד. מקבלת בקליניקה פרטית בתל-אביב.

תחומי טיפול

טיפול פרטני, טיפול זוגי והדרכות הורים. טיפול במגוון מצבים: קשיים ביחסים בינאישיים, דימוי עצמי נמוך, משברי חיים, דיכאון, חרדה, אבל, אובדן וטראומה. עבודה עם בוגרים צעירים, ומבוגרים. התמחות ספציפית בעבודה עם אנשים בוגרים ומתבגרים הנמנעים מהתמודדות עם משימות החיים על מנת להניע אותם ממצב של הימנעות להשתתפות מלאה בחיים. 
אפשרות גם לטיפול און ליין.

אודות

שמי הדר פרדקין, בת 53, נשואה לנעם, אם לארבעה. גרה במושב תל-עדשים, שבעמק יזרעאל. מקבלת בקליניקה בתל-אביב.

העשייה המקצועית שלי החלה לפני למעלה מ- 25 שנה בתחום החינוך, בה התמודדתי בעיקר עם ילדים מאותגרי קשב וריכוז, צרכים מיוחדים ובעלי קשיים רגשיים. במקצועי אני ביבליותרפיסטית ופסיכותרפיסטית אדלריאנית. אני מוסמכת תכנית תלת-שנתית לפסיכותרפיה אינדיבידואלית ולימודי הכשרה מתקדמים בהדרכת הורים ובטיפול זוגי של מכון אדלר.

בקליניקה אני עובדת על פי הגישה הטיפולית של הפסיכולוגיה האינדיווידואלית שפוחתה על ידי ד"ר אלפרד אדלר וממשיכיו.

הטיפול מתאים למי שמרגיש קושי או רצון לשינוי באחד או יותר משלושת מעגלי החיים (משפחה וזוגיות, עבודה ויחסים חברתיים). הטיפול מסייע להרחיב את המודעות העצמית, לבחור מתוך חופש ואחריות על מנת לחיות חיים מספקים ובעלי משמעות.

בקליניקה אני פוגשת אנשים שמתמודדים עם אתגרים שונים בחייהם. החל מרצון להתפתחות אישית ומקצועית, דרך קונפליקטים ביחסים, משברי חיים, טראומות, חרדות ועוד.                                                                                                                            צברתי ידע רב בטיפול בבעיות רגשיות שונות והתמודדות עם משברי חיים מאתגרים ויום יומיים אחרים. אני מאמינה במפגש בגובה העיניים, ביצירת מרחב בטוח בו תהיה אפשרות לשתף ולברר נושאים מרכזיים בחייכם. נעשה זאת במסגרת בטוחה, דיסקרטית, מעודדת ומכבדת. אני מזמינה אתכם להתקרב אל עצמכם ולהרחיב את חופש הבחירה בחייכם. לקבוע פגישת הכרות בקליניקה או בזום

השכלה אקדמאית

  • תואר שני M.A. ייעוץ חינוכי וחינוך מיוחד – אוניברסיטת חיפה
  • תואר שני M.A. ביבליותרפיה – החוג לייעוץ והתפתחות האדם – אוניברסיטת חיפה
  • לימודי פסיכותרפיה תלת שנתי, מכון אדלר
  • לימודי הדרכת הורים, מכון אדלר
  • לימודי טיפול זוגי, מכון אדלר 
  • לימודי C.B.T , מכון אדלר

ניסיון מקצועי

עבודה בצוות מטפלות הקליניקה של ד"ר אנאבלה שקד. 
עבודה בקליניקה פרטית בתל אביב ובעמק יזרעאל. 
עבודה בצוות הטיפולי בביה"ס קישון לחינוך מיוחד.
חברה בצוות ההוראה של מכון אדלר.